PPHU Niki Leszno
Dachówki ceramiczne
Blachodachówki
Blachy trapezowe
Płyty warstwowe
Rynny
Okna
Świetliki
Drewno i montaż
Thermoizolacja
Bramy garażowe i przemysłowe

P.P.H.U. Niki
ul. Święciechowska 158
64-100 Leszno

tel. 65 55 55 010
kom. 726 727 797
e-mail: info@niki.net.pl

tel. 65 55 55 010 kom. 726 727 797 e-mail: info@niki.net.pl

O nas Oferta Galeria Kontakt

Rynny

Nasze przedsiębiorstwo produkcyjno-handlowo-usługowe z Leszna oferuje sprawdzone i niezawodne systemy rynnowe WIJO, STRUGA, FLAMINGO oraz NIAGARA. Dostępne w naszym asortymencie rozwiązania wykonane zostały na bazie szwedzkiej blachy producenta SSBA. Wszystkie części rynny są wykonane z tego samego materiału, dzięki czemu cały system odznacza się wyjątkowo wysoką odpornością na działanie szkodliwych warunków atmosferycznych. Proponowane produkty wykazują znikomą rozszerzalność temperaturową, a przy tym są łatwe w montażu i proste w czyszczeniu. Producenci zadbali także o estetykę, wprowadzając duży wybór kolorystyczny. Prawidłowo zamocowane rozwiązania gwarantują bezpieczeństwo i funkcjonalność przez wiele lat.

Dlaczego warto zainwestować w rynny od sprawdzonych producentów?

Przede wszystkim są to produkty charakteryzujące się bardzo dobrymi parametrami technicznymi, które przez wiele lat perfekcyjnie spełniają swoje zadanie odbierając i usuwając wodę z dachu. Skutecznie opierają się działaniu takich czynników jak promieniowanie UV, upał czy mróz. Nie bez znaczenia jest też kwestia montażu, co w przypadku produktów markowych jest starannie przemyślanym aspektem i najczęściej opiera się na założeniach systemowych – w rezultacie instalacja rynny wokół dachu nie sprawia większych problemów.

P.P.H.U. Niki - duży wybór akcesoriów dachowych

Doskonale wiemy, że możliwość kompleksowego zaopatrzenia się w jednym miejscu w materiały niezbędne do wykończenia dachu domu oraz akcesoria to wygoda oraz oszczędność pieniędzy. Właśnie dlatego dbamy o to, aby w naszym magazynie nigdy nie zabrakło m.in. prezentowanych w tej kategorii systemów rynnowych od sprawdzonych producentów. Serdecznie zapraszamy do kontaktu i złożenia zamówienia.

Rynny dostępne na miejscu :

 

O nas | Oferta | Galeria | Kontakt | Promocje 
Wszelkie prawa zastrzeżone PPHU NIKI        projekt i wykonanie: IMAGO