PPHU Niki Leszno
Dachówki ceramiczne
Blachodachówki
Blachy trapezowe
Płyty warstwowe
Rynny
Okna
Świetliki
Drewno i montaż
Thermoizolacja
Bramy garażowe i przemysłowe

P.P.H.U. Niki
ul. Święciechowska 158
64-100 Leszno

tel. 65 55 55 010
kom. 726 727 797
e-mail: info@niki.net.pl

tel. 65 55 55 010 kom. 726 727 797 e-mail: info@niki.net.pl

O nas Oferta Galeria Kontakt

Bramy garażowe i przemysłowe

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, nasza firma z siedzibą w Lesznie wprowadziła do oferty bramy garażowe i przemysłowe wraz z napędami czołowych producentów:

Hörmann, KRISPOL oraz VERDOOR.                                                                                                                                                          
Poniżej znajdziecie Państwo wszystkie typy oferowanych produktów. Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą z Leszna (drugi oddział w miejscowości Gostyń) – chętnie doradzimy optymalne rozwiązanie i dostosujemy je zarówno pod kątem funkcjonalności, jak również estetyki do indywidualnych potrzeb.

 

Bramy garażowe uchylne łączą w sobie prostotę wykonania oraz trwałość, spełniając oczekiwania swoich użytkowników na przestrzeni wielu lat. Są dostępne w wielu atrakcyjnych wzorach i kolorach pasujących do każdego garażu. Wysoka estetyka wykonania tych produktów sprawia, że znajdą one zastosowanie na najbardziej eleganckich terenach i wpasują się w różnego rodzaju domostwa. Zawsze można dobrać propozycję producentów do własnych potrzeb – dzięki dużej różnorodności rozwiązań jest to jak najbardziej możliwe.   

                                                   Znalezione obrazy dla zapytania brama garażowa uchylna  Znalezione obrazy dla zapytania brama garażowa uchylna                                                               

 

VERDOORVERDOOR

 

Charakterystyczną cechą bram garażowych segmentowych jest ich wykonanie z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu zapewniają komfort użytkowania i bezpieczeństwo. Dzięki temu, iż otwierają się pionowo, pozwalają na zaoszczędzenie miejsca przed oraz wewnątrz garażu, a dodatkową korzyścią jest to, że do dyspozycji użytkownika pozostaje całe światło przejazdu.

Oferowane przez nas bramy segmentowe mogą być zastosowane niezależnie od kształtu otworu do garażu czy formy nadproża - pasują zarówno do formy prostokątnej, skośnej, jak też zakończonej łukiem. Ich uniwersalne zastosowanie ułatwi Państwu znalezienie optymalnego dla siebie rozwiązania, które pod każdym względem spełni Wasze oczekiwania.

Zastosowaliśmy w nich tzw. ciepłe panele od grubości 40 mm, wypełnione pianką poliuretanową i uszczelniliśmy je na całym obwodzie oraz miedzy segmentami. Współczynnik przenikania ciepła U dla każdej z nich wynosi od U=1,09 W/(m²K).

Znalezione obrazy dla zapytania brama garażowa segmentowa  Znalezione obrazy dla zapytania brama garażowa segmentowa  Znalezione obrazy dla zapytania brama garażowa segmentowa

 

 

Bramy garażowe rolowane są praktyczne i estetyczne (o uniwersalnym wzorze), a po zwinięciu mogą znajdować się na zewnątrz lub wewnątrz garażu. Dzięki takiemu rozwiązaniu wygospodarujecie Państwo przestrzeń pod sufitem. To zdecydowana oszczędność miejsca, a jednocześnie ergonomiczne, łatwe w sterowaniu rozwiązanie.

 

Znalezione obrazy dla zapytania brama garażowa rolowana  Znalezione obrazy dla zapytania brama garażowa rolowana  Znalezione obrazy dla zapytania brama garażowa rolowana

 

 

 

Zapraszamy do kontaktu albo wizyty w jednym z oddziałów naszej firmy – w Lesznie lub Gostyniu.

 

 

 

 

O nas | Oferta | Galeria | Kontakt | Promocje 
Wszelkie prawa zastrzeżone PPHU NIKI        projekt i wykonanie: IMAGO