PPHU Niki Leszno
Dachówki ceramiczne
Blachodachówki
Blachy trapezowe
Płyty warstwowe
Rynny
Okna
Świetliki
Drewno i montaż
Thermoizolacja
Bramy garażowe i przemysłowe

P.P.H.U. Niki
ul. Święciechowska 158
64-100 Leszno

tel. 65 55 55 010
kom. 726 727 797
e-mail: info@niki.net.pl

tel. 65 55 55 010 kom. 726 727 797 e-mail: info@niki.net.pl

O nas Oferta Galeria Kontakt

Blachodachówki

Blachodachówka jest pokryciem dachowym spełniającym wysokie wymagania estetyczne. Jej zaletą jest mały ciężar, dlatego jest idealna do szybkiego i taniego pokrycia dachu domów lub budynków. Nie wymaga ona wzmocnienia konstrukcji dachu, jak w przypadku pokryć ceramicznych lub betonowych. To idealne pokrycie dachowe na nowe jak i remontowane dachy. Gwarancję, jaką oferują producenci, wynosi od 10 do 50 lat. Proponujemy również blachodachówki z powłoką antykondesacyjną (antyskropleniową)

 

Nasza firma z siedzibą w Lesznie i oddziałem w pobliskiej miejscowości Gostyń, oferuje rozbudowany asortyment, a w nim produkty następujących firm:

BALEXMETAL – Spektrum, ELEGANT Panel na rąbek stojący, Dachówka stalowa Panorama, Blachodachówka Horyzont

Nowoczesne rozwiązanie modułowej dachówki stalowej Panorama to idealne rozwiązanie na wyróżnienie się wśród sąsiadów. Blachodachówki Spectrum to idealne rozwiązanie, jeśli zależy Państwu na szybkim i stosunkowo tanim pokryciu dachu lub innego obiektu. Doskonałe parametry użytkowe oraz szeroka paleta kolorystyczna sprawiają, że cieszą się one dużym zainteresowaniem Klientów. W ofercie również panele dachowe na rąbek ELEGANT oraz blachodachówki Horyzont.

PRUSZYŃSKI – Szafir, Kron, Rubin Plus i Bond z posypką kwarcową, Panel na rąbek stojący

Produkty Pruszyński w naszej ofercie dostępne są w wersjach Szafir, Kron, Rubin Plus oraz Bond z posypką kwarcową. Prowadzimy również sprzedaż wysokiej jakości panelu na rąbek stojący.

BRATEX – Era, Hera, Hestia, Rąbek stojący

Wybór blachodachówki z oferty Bratex jest bardzo łatwy, ponieważ producent przygotował trzy zupełnie odmienne profile – ERA, HERA oraz Hestia. Dzięki elastycznym kształtom do złudzenia przypominają prawdziwe dachówki. Nasza oferta obejmuje również blachy ba rąbek stojący.

BLACH-POL – Prima, Eska, Karpiówka.

Ofertę Blach-Pol wyróżnia najwyższa jakość i odporność przed uszkodzeniami, co zapewni Państwu komfort na długi lata. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty z linii Prima, Eska i nowość Karpiówka.

    BudMat

BUD MAT - Wenus, Aria, Sara, Zefir, Venecja

Firma BUD MAT oferuje najlepsze wzory blachodachówki produkowane z najwyższej jakości szwedzkiej stali, dostarczanej przez renomowany koncern hutniczy SSAB.

 

O nas | Oferta | Galeria | Kontakt | Promocje 
Wszelkie prawa zastrzeżone PPHU NIKI        projekt i wykonanie: IMAGO