PPHU Niki Leszno
Dachówki ceramiczne
Blachodachówki
Blachy trapezowe
Płyty warstwowe
Rynny
Okna
Świetliki
Drewno i montaż
Thermoizolacja
Bramy garażowe i przemysłowe

P.P.H.U. Niki
ul. Święciechowska 158
64-100 Leszno

tel. 65 55 55 010
kom. 726 727 797
e-mail: info@niki.net.pl

tel. 65 55 55 010 kom. 726 727 797 e-mail: info@niki.net.pl

O nas Oferta Galeria Kontakt

Okna

Okna połaciowe ( do poddaszy ) zapewniają lepsze doświetlenie w porównaniu z oknami fasadowymi o tej samej powierzchni przeszklenia. Są idealne do kształtowania dobrze i ciekawie oświetlonej przestrzeni na poddaszu. Wykonane są z drewna jak i również z PCV. W ofercie posiadamy okna VELUX i OKPOL.

Zakup okna połaciowego - jaki model wybrać?

To pytanie z pewnością zadaje sobie każdy Inwestor, który właśnie zamierza zamówić okna dachowe do swojego domu. Na rynku dostępne są modele zróżnicowane pod względem sposobu wykończenia oraz wielkości, jednak kluczowym aspektem obecnie jest wybranie wariantu spełniającego wytyczne określone w przepisach budowlanych i dotyczące współczynnika przenikania ciepła. Dlatego bez względu na to, czy decydujesz się na modele drewniane czy też z PVC, musisz pamiętać, aby posiadały one wymaganą liczbę pakietów szybowych, co zapewni ochronę przed utratą ciepła. Warto więc w tym przypadku wybrać sprawdzone produkty znanych marek takich jak VELUX czy OKPOL, których parametry doskonale wpisują się we współczesne wymagania dotyczące pasywności obiektów mieszkalnych.

Stolarka otworowa w ofercie P.P.H.U. Niki

Nasza oferta pozwala każdemu Inwestorowi na zaopatrzenie się w wysokiej jakości produkty i akcesoria niezbędne do budowy dachu. Polecamy również niezawodną stolarkę otworową drewnianą lub z PVC, która spełnia wymagania techniczne i świetnie sprawdza się w swojej roli. Zapraszamy do założenia zamówienia!

O nas | Oferta | Galeria | Kontakt | Promocje 
Wszelkie prawa zastrzeżone PPHU NIKI        projekt i wykonanie: IMAGO