P.P.H.U. Niki
ul. Święciechowska 158
64-100 Leszno

tel. 65 55 55 010
kom. 726 727 797
e-mail: info@niki.net.pl

Bramy garażowe i przemysłowe

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, nasza firma z siedzibą w Lesznie wprowadziła do oferty bramy garażowe i przemysłowe wraz z napędami czołowych producentów:

Hörmann, KRISPOL oraz VERDOOR.                                                                                                                                                          
Poniżej znajdziecie Państwo wszystkie typy oferowanych produktów. Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą z Leszna (drugi oddział w miejscowości Gostyń) – chętnie doradzimy optymalne rozwiązanie i dostosujemy je zarówno pod kątem funkcjonalności, jak również estetyki do indywidualnych potrzeb.

 

Bramy garażowe uchylne łączą w sobie prostotę wykonania oraz trwałość, spełniając oczekiwania swoich użytkowników na przestrzeni wielu lat. Są dostępne w wielu atrakcyjnych wzorach i kolorach pasujących do każdego garażu. Wysoka estetyka wykonania tych produktów sprawia, że znajdą one zastosowanie na najbardziej eleganckich terenach i wpasują się w różnego rodzaju domostwa. Zawsze można dobrać propozycję producentów do własnych potrzeb – dzięki dużej różnorodności rozwiązań jest to jak najbardziej możliwe.   

                                                                                                                    

 

VERDOORVERDOOR

 

Charakterystyczną cechą bram garażowych segmentowych jest ich wykonanie z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu zapewniają komfort użytkowania i bezpieczeństwo. Dzięki temu, iż otwierają się pionowo, pozwalają na zaoszczędzenie miejsca przed oraz wewnątrz garażu, a dodatkową korzyścią jest to, że do dyspozycji użytkownika pozostaje całe światło przejazdu.

Oferowane przez nas bramy segmentowe mogą być zastosowane niezależnie od kształtu otworu do garażu czy formy nadproża - pasują zarówno do formy prostokątnej, skośnej, jak też zakończonej łukiem. Ich uniwersalne zastosowanie ułatwi Państwu znalezienie optymalnego dla siebie rozwiązania, które pod każdym względem spełni Wasze oczekiwania.

Zastosowaliśmy w nich tzw. ciepłe panele od grubości 40 mm, wypełnione pianką poliuretanową i uszczelniliśmy je na całym obwodzie oraz miedzy segmentami. Współczynnik przenikania ciepła U dla każdej z nich wynosi od U=1,09 W/(m²K).

    

 

 

Bramy garażowe rolowane są praktyczne i estetyczne (o uniwersalnym wzorze), a po zwinięciu mogą znajdować się na zewnątrz lub wewnątrz garażu. Dzięki takiemu rozwiązaniu wygospodarujecie Państwo przestrzeń pod sufitem. To zdecydowana oszczędność miejsca, a jednocześnie ergonomiczne, łatwe w sterowaniu rozwiązanie.

 

    

 

 

 

Zapraszamy do kontaktu albo wizyty w jednym z oddziałów naszej firmy – w Lesznie lub Gostyniu.

 

 

 

 

O nas | Oferta | Galeria | Kontakt | Promocje 
Wszelkie prawa zastrzeżone PPHU NIKI        projekt i wykonanie: IMAGO