P.P.H.U. Niki
ul. Święciechowska 158
64-100 Leszno

tel. 65 55 55 010
kom. 726 727 797
e-mail: info@niki.net.pl

Blachy trapezowe

W czasach, gdy technologia ciągle się rozwija i zmienia, w niektórych obszarach nadal doceniane są tradycyjne rozwiązania. Bez wątpienia należy do nich blacha trapezowa, która doskonale sprawdza się podczas realizacji prac budowlanych i remontowych. Modele t14 czy t18 (lub inne) to wszechstronne materiały na krycie dachów, jak i ścian elewacyjnych zarówno w budynkach nowych, jak i modernizowanych.

Oferowana przez naszą firmę z Leszna (z oddziałem w Gostyniu) tania blacha trapezowa została wykonana przez renomowanych producentów. Ze względu na swoją uniwersalność materiały z powodzeniem mogą zostać dopasowane do istniejącej już konstrukcji dachu, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby wykorzystać je również podczas realizacji nowych projektów budowlanych.

Blachy trapezowe to produkty bardzo lekkie i tanie, które można dopasować do każdego rodzaju dachu – są też łatwe i szybkie w montażu, a ponadto dostępne w bardzo wielu wariantach kolorystycznych (wybrany kolor należy ustalić wcześniej). Dostępne powłoki, z których możecie Państwo skorzystać, to ocynk, alucynk poliester, poliester mat i HPS200.

Modele dzielimy na niskie: T-2 , T-6, T-7, T-8, T-10, T-14, T-18, T-20, T-35, T-40, T-45 i wysokie, tzw. konstrukcyjne: T-50, T-55, T-60, T-85, T-92, T-93, T-135, T-150, T-153, T-160.

Blacha trapezowa t14, t18 i inne występują w grubości od 0,5 mm do 1,5mm oraz istnieje możliwość ich wyprodukowania z wysokiej jakości powłoką antyskropleniową DR!PSTOP, zwaną również antykondesatem.

W swojej ofercie posiadamy rozwiązania poniższych producentów. W celu szczegółowego zapoznania się z udostępnionymi produktami, zachęcamy do przejścia na strony poszczególnych marek. Mogą również Państwo skontaktować się z nami poprzez formularz kontaktowy - chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i dobierzemy najlepsze warianty.

O nas | Oferta | Galeria | Kontakt | Promocje 
Wszelkie prawa zastrzeżone PPHU NIKI        projekt i wykonanie: IMAGO